Jeśli posiadasz doświadczenie w branży stoczniowej,  pracowałeś / pracowałaś dziale rekrutacji zajmującym się rekrutacją i selekcją personalu dla przemysłu stoczniowego, seltora Oil & Gas, lub rafineryjnego,  to być może mamy dla Ciebie prace.

Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

W aplikacji prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych LANGSET SERVICES POLAND Sp. z o.o. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest LANGSET SERVICES POLAND Sp. z o.o. z siedzibą ul. Hutnicza 20, 81-061 Gdynia (Budynek Integra).
Wszelkie podane dane są / będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i w celach kontaktowych, niezbędnych w ramach prowadzonego procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem mail: praca@lansget.pl

Jeśli Pan / Pani chce, abyśmy zachowali CV w naszej bazie, prosimy umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV oraz innych dokumentach rekrutacyjnych przez LANGSET SERVICES POLAND Sp. z o.o.  z siedzibą ul. Hutnicza 20, 81-061 Gdynia (Budynek Integra), w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko z moim udziałem oraz w innych rekrutacjach w przyszłości. Jednocześnie informuję, iż wyrażenie jednej z powyższych zgód na udział w rekrutacji jest dobrowolne, jednak konieczne do wzięcia udziału w procesie informacyjnym”.