Pracuj z Lansget!

Aktualna rekrutacja do pracy z Langset w Norwegii!

Poszukujemy osób na następujące stanowiska:
– foreman;
– monterzy kadłuba;
– monterzy rur;
– spawacze.

Miejsce pracy: okolice Alesund, okolice Bergen.
Warunki zatrudnienia w zależności od projektu.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego cv w języku angielskim oraz certyfikatów spawalniczych.

Kontakt email: praca@langset.pl .
Kontakt telefoniczny: +4748226048

Jeśli posiadasz doświadczenie w przemyśle stoczniowym skontaktuj się z nami! W związku z projektami w Norwegi poszukujemy najczęściej: spawaczy, monterów rurociągowy oraz innych specjalistów z branży stoczniowej.
Napisz do nas lub skontaktuj się telefonicznie.
Zapraszamy do współpracy!

Pozdrawiamy,
Zespół Langset

Przesylajac cv prosimy o dołączenie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych w bazie danych LANGSET SERVICES POLAND Sp. z o.o. oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 O ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883) Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest LANGSET SERVICES POLAND Sp. z o.o. z siedzibą ul. Hutnicza 20, 81-061 Gdynia (Budynek Integra).
Wszelkie podane dane są / będą przetwarzane wyłącznie w celach rekrutacyjnych i w celach kontaktowych, niezbędnych w ramach prowadzonego procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, cofnięcia zgody w każdym czasie. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem mail: praca@lansget.pl
Jeśli Pan / Pani chce, abyśmy zachowali CV w naszej bazie, prosimy umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „ Zgadzam się na przetwarzanie przez LANGSET SERVICES POLAND Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim ogłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby rekrutacji prowadzonej aktualni, a także przyszłych rekrutacji”.